wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Płatności

Płatności

Sposoby płatności

Zniżki dla zakupów:
3 - 5 (szt.) - 6,5 %
6 - 8 (szt.)   - 11,5 %
9 - 15 (szt.)  - 17,5 %
Powyżej 15 szt. - negocjowane

 Niektóre produkty są ograniczone do 6 szt w pojedynczym zamówieniu.
Wyższe ilości dostępne są po uzgodnieniu.


      Cały sklep działa w oparciu o certyfikat SSL    zielona kłódeczka w pasku adresowym przeglądarki, zapewniający bezpieczne przesyłanie danych. Strona używa odmiany TLS, która chroni przed zmianami informacji w trakcie ich transferu między przeglądarką a serwerem strony internetowej przez nieupoważnione osoby i wychwytuje próby ingerencji w przesyłane informacje.

        Przy logowaniu do serwisu Przelewy24 i wybraniu banku, użytkownika zostanie tam przekierowany. Prosimy kliknąć na kłódkę w listwie adresowej obok adresu banku i sprawdzić certyfikaty bezpieczeństwa, czy poświadczają współpracę z bankiem.

Przykład dla przeglądarki Mozilla Firefox
                                       

Przykład dla przeglądarki Opera


                 


       Do każdego zakupionego produktu jest wystawiany paragon fiskalny. Zamówienia złożone w sklepie www.springidea.pl realizowane są od momentu wpływu płatności na konto i wyłącznie na terenie Polski. Można zamawiać i płacić z zagranicy z dostawą w Polsce. Płatności można dokonać w następujący sposób:

1. Płatność gotówką przy odbiorze (odliczona kwota mile widziana)

2. Wpłata na konto bankowe

Dane do przelewu:

Nr konta: 67 1020 4405 0000 2502 0568 6607 (bank Inteligo PKO BP, konto split-payment dla potrzeb VAT, mogą Państwo podczas przelewu podzielić wpłatę na VAT i należność netto).

Springidea
Jacek Woźniak

ul. Grota-Roweckiego 6

39-200 Dębica


Płatności elektroniczne (koszty prowizji pokrywa Sklep)

3. Płatności mogą Państwo dokonać z wszystkich polskich banków przez serwis PRZELEWY24  (właściciel DialCom24 Sp. z o.o. z podmiotem rozliczeniowym PayPro SA. 60-327 Poznań, ul. Kanclerska 15).4. Płatności kartami płatniczymi zostaną udostępnione niebawem.

 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl